Sponsorujemy: Sebastian Matuszewski (drifting)

Sponsorujemy: Sebastian Matuszewski (drifting)

27 listopada 2017

BLOG

W dzisiejszym wpisie zachęcamy do zapoznania się z postacią zawodnika driftingowego Sebastiana Matuszewskiego, którego jesteśmy dumnym sponsorem!

 

 

Sebastian pochodzi z Gdyni, a od 2012 roku jego pasją jest drifting, czyli technika jazdy samochodem w kontrolowanym poślizgu. Swoją przygodę z tym sportem zaczął mając 16 lat i w tym młodym wieku już udawało mu się z sukcesami rywalizować z najlepszymi polskimi drifterami. Jak sam mówi, w tym sporcie zainspirowała go różnorodność i potężna moc driftowozów oraz brak ograniczeń, bo tak naprawdę każdy może stworzyć samochód, który mu się marzy.

 

 

Już w pierwszym roku startów wygrał w klasyfikacji generalnej driftingową serię Pucharu Polski –Drift Open oraz równoległą ligę STW Drift Challenge, będąc objawieniem sezonu 2013.

 

 

                                                       Od niedawna Sebastian jest mistrzem Europy serii King of Europe serii Pro2!

 

 

Aktualnym pojazdem, którym Sebastian startuje, jest Nissan 200SX model S-14 z doładowanym silnikiem BMW 4,4 V8, generującym moc 440 KM i 700 Nm.

 

 

 

Dzięki Sebastianowi, również nasza załoga miała okazję spróbować swoich sił w driftingu oraz odbyć pod okiem instruktorów szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem w warunkach poślizgu! Relację z tego dnia można obejrzeć na poniższym filmiku:

 

 

Była to doskonała zabawa, ale też duża dawka adrenaliny!

 

W imieniu całej naszej firmy życzymy Sebastianowi dalszych sukcesów!  A Państwa serdecznie zapraszamy do odwiedzin jego strony internetowej: sebastianmatuszewski.pl oraz oczywiście kibicowania mu razem z nami!