Wierzymy, że za sukces naszej firmy odpowiadają ludzie.

Rodzina IT-Logistics to doskonale zgrany zespół spedytorów, agentów i pracowników administracji.

Wspólnie czuwamy nad kontaktami z naszymi Klientami i procesem transportu powierzonych nam ładunków.

Zawsze dzielimy się ze sobą naszą wiedzą, dlatego żaden problem nie jest nam straszny.

Poznajmy się!

Zadzwoń:

Tel : +48 58 669 70 70

Fax : +48 58 669 70 41

Lokalizacja:

Ul. Inżynierska 41

81-512 Gdynia

Godziny otwarcia:

pon – pt

08:00 – 16:00

O nas

Poznaj nasz zespół

Dariusz Kaus

V-ce Prezes

Tel: +48 58 669 70 73

Tel: +48 663 855 810

d.kaus@itl.net.pl

Dział administracyjny

Alicja Cirocka

Kierownik działu administracyjnego

Tel: +48 58 669 70 43

a.cirocka@itl.net.pl

Monika Stefanowska

Specjalista ds. dokumentacyjnych

Tel: +48 58 669 70 70

m.stefanowska@itl.net.pl

Ewelina Nadaj

Specjalista ds. dokumentacyjnych

Tel: Tel: +48 58 669 70 44

e.nadaj@itl.net.pl

Sylwia Kołodziejczak

Dyrektor działu rozliczeń oraz zrównoważonego rozwoju

Tel: +48 58 669 70 45

s.kolodziejczak@itl.net.pl

Anna Chrzan

Specjalista ds. dokumentacyjnych

Tel: +48 58 669 70 42

a.chrzan@itl.net.pl

Dział exportu

Michał Małczak

Dyrektor działu eksportu

Tel: +48 58 669 70 75

Tel: +48 663 855 802

m.malczak@itl.net.pl

Tomasz Popczyk

Specjalista ds. Eksportu i Importu

Tel: +48 58 669 70 79

Tel: +48 663 800 840

t.popczyk@itl.net.pl

Małgorzata Magdzińska

Specjalista ds. Eksportu

Tel: +48 58 669 70 74

Tel: +48 663 855 805

m.magdzinska@itl.net.pl

Magdalena Domowicz

Specjalista ds. Eksportu

Tel: +48 58 669 70 76

Tel: +48 725 855 822

m.domowicz@itl.net.pl

Bartosz Bartuś

Przedstawiciel do spraw handlowych

Tel: +48 58 669 70 77

Tel: +48 663 855 860

b.bartus@itl.net.pl

Dział importu

Monika Lachowicz

Dyrektor działu importu

Tel: +48 58 669 70 62

Tel: +48 663 855 814

m.lachowicz@itl.net.pl

Marta Bury-Bokkus

Specjalista ds. Importu

Tel: +48 58 669 70 61

Tel: +48 663 800 824

m.bury@itl.net.pl

Martyna Strojna

Specjalista ds. importu

Tel: +48 58 669 70 60

Tel: +48 663 855 801

m.strojna@itl.net.pl

Katarzyna Smucerowicz

Specjalista ds. Importu

Tel: +48 58 669 70 63

Tel: +48 663 790 002

k.smucerowicz@itl.net.pl

Beata Neubauer

Specjalista ds. Importu

Tel: +48 58 669 70 64

Tel: +48 663 855 808

b.neubauer@itl.net.pl

Dział portowy

Waldemar Bogumił

Kierownik działu portowego

Tel: +48 58 669 70 56

Tel: +48 663 855 807

w.bogumil@itl.net.pl

Waldemar Czupowski

Spedytor

Tel: +48 58 669 70 55

w.czupowski@itl.net.pl

Agencja celna

Adam Zbrzeźniak

Kierownik Agencji Celnej

Tel: +48 58 669 70 50

Tel: +48 663 855 804

a.zbrzezniak@itl.net.pl

Anna Franus

Agent Celny

Tel: +48 58 669 70 52

a.franus@itl.net.pl

ODDZIAŁ W OLKUSZU

Tomasz Krawczyk

Dyrektor oddziału, przedstawiciel Spółki ds.. Handlowych

Tel: +48 32 210 98 71

Tel: +48 663 855 522

t.krawczyk@itl.net.pl

Sandra Sobolewska

Manager operacji intermodalnych

Tel: +48 32 210 98 71

Tel: +48 663 855 800

s.sobolewska@itl.net.pl

Aleksandra Wójcikowska

Team Leader operacji intermodalnych

Tel: +48 32 210 98 71

Tel: +48 663 855 540

a.wojcikowska@itl.net.pl

Karolina Prasełek

Team Leader operacji multimodalnych

Tel: +48 32 210 98 71

Tel: +48 725 855 829

k.praselek@itl.net.pl

Weronika Kyzioł

Spedytor

Tel: +48 32 210 98 71

Tel: +48 663 855 827

w.kyziol@itl.net.pl

Klaudia Wójcicka-Dudek

Spedytor

Tel: +48 32 210 98 71

Tel: +48 725 855 820

k.wojcicka-dudek@itl.net.pl

Wiktoria Wdowiak

Specjalista administracyjno-finansowy

Tel: +48 32 210 98 71

Tel: +48 663 855 850

w.wdowiak@itl.net.pl