http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/2016_1113_logo-il.png

Wierzymy, że za sukces naszej firmy odpowiadają ludzie.

Rodzina IT-Logistics to doskonale zgrany zespół spedytorów, agentów i pracowników administracji.

Wspólnie czuwamy nad kontaktami z naszymi Klientami i procesem transportu powierzonych nam ładunków.

Zawsze dzielimy się ze sobą naszą wiedzą, dlatego żaden problem nie jest nam straszny.

Poznajmy się!



ZADZWOŃ:

Tel : +48 58 669 70 70
Fax : +48 58 669 70 41



GODZINY OTWARCIA:

pon – pt
08:00 – 16:00



LOKALIZACJA:

Ul. Inżynierska 41
81-512 Gdynia



O NAS

Poznaj nasz zespół


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/1.jpg

Mirosław Adaszkiewicz

Prezes

Tel: +48 58 669 70 71
Tel: +48 663 855 806
m.adaszkiewicz@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/2-1.jpg

Dariusz Kaus

V-ce Prezes

Tel: +48 58 669 70 73
Tel: +48 663 855 810
d.kaus@itl.net.pl



DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/3.jpg

Alicja Cirocka

Kierownik działu administracyjnego

Tel: +48 58 669 70 70

a.cirocka@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/monika.jpg

Monika Stefanowska

Specjalista ds. dokumentacyjnych

Tel: +48 58 669 70 70

m.stefanowska@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/5.jpg

Ewelina Nadaj

Specjalista ds. dokumentacyjnych

Tel: +48 58 669 70 64

e.nadaj@itl.net.pl






DZIAŁ EXPORTU

http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/6.jpg

Michał Małczak

Dyrektor działu eksportu

Tel: +48 58 669 70 75
Tel: +48 663 855 802
m.malczak@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/7.jpg

Tomasz Popczyk

Specjalista ds. Eksportu i Importu

Tel: +48 58 669 70 60
Tel: +48 663 800 840
t.popczyk@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/8.jpg

Hanna Dobosz

Specjalista ds. Eksportu

Tel: +48 58 669 70 78
Tel: +48 663 855 803
h.dobosz@itl.net.pl



http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/9.jpg

Małgorzata Magdzińska

Specjalista ds. Eksportu

Tel: +48 58 669 70 44
Tel: +48 663 855 805
m.magdzinska@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/10.jpg

Magdalena Domowicz

Specjalista ds. Eksportu

Tel: +48 58 669 70 46
Tel: +48 725 855 822
m.domowicz@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/kuba.jpg

Jakub Kozak

Specjalista ds. Eksportu

Tel: +48 58 669 70 72
Tel: +48 725 855 823
j.kozak@itl.net.pl



http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/bartek.jpg

Bartosz Bartuś

Przedstawiciel do spraw handlowych

Tel: +48 58 669 70 73

Tel: +48 663 855 860

b.bartus@itl.net.pl








DZIAŁ IMPORTU

http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/11.jpg

Monika Lachowicz

Dyrektor działu importu

Tel: +48 58 669 70 62
Tel: +48 663 855 814
m.lachowicz@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/12.jpg

Marta Bury-Bokkus

Specjalista ds. Importu

Tel: +48 58 669 70 61
Tel: +48 663 800 824
m.bury@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/13.jpg

Martyna Strojna

Specjalista ds. importu

Tel: +48 58 669 70 77
Tel: +48 663 855 801
m.strojna@itl.net.pl



http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/14.jpg

Katarzyna Smucerowicz

Specjalista ds. Importu

Tel: +48 58 669 70 63
Tel: +48 663 790 002
k.smucerowicz@itl.net.pl



Beata Neubauer

Specjalista ds. Importu

Tel: +48 58 669 70 62
b.neubauer@itl.net.pl






DZIAŁ PORTOWY

http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/15.jpg

Waldemar Bogumił

Kierownik działu portowego

Tel. +48 58 669 70 76
Tel: +48 663 855 807
w.bogumil@itl.net.pl








AGENCJA CELNA

http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/16.jpg

Adam Zbrzeźniak

Kierownik Agencji Celnej

Tel: +48 58 669 70 50
Tel: +48 663 855 804
a.zbrzezniak@itl.net.pl



Edyta Krzok

Agent Celny

Tel: +48 58 669 70 51
e.krzok@itl.net.pl



Anna Franus

Agent Celny

a.franus@itl.net.pl




ODDZIAŁ W OLKUSZU

http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/18.jpg

Dyrektor oddziału w Olkuszu

Tomasz Krawczyk

Przedstawiciel ds. handlowych

Tel: +48 32 210 98 71
Tel: +48 663 855 522
t.krawczyk@itl.net.pl











http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/sandra.jpg

Sandra Sobolewska

Team Leader działu spedycji morskiej

Tel: +48 32 210 98 71
Tel: + 48 663 855 800
s.sobolewska@itl.net.pl


http://itl.net.pl/wp-content/uploads/2016/05/3_1.jpg

Aleksandra Wójcikowska

Spedytor morski

Tel: +48 32 210 98 71
Tel: +48 663 855 540
a.wojcikowska@itl.net.pl



Karolina Prasełek

Spedytor morski

Tel: +48 725 855 829
k.praselek@itl.net.pl








Grzegorz Szymocha

Team Leader działu transportu

Tel: + 48 663 855 827
g.szymocha@itl.net.pl












Wiktoria Wdowiak

Specjalista administracyjno-finansowy

Tel: +48 663 855 850
w.wdowiak@itl.net.pl



Anna Jarosz-Stawiarska

Spedytor

Tel: +48 725 855 820
a.jarosz-stawiarska@itl.net.pl




WYŚLIJ ZAPYTANIE

Czy masz do nas jakieś pytania?






Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

ZADZWOŃ:

Tel : +48 58 669 70 70
Fax : +48 58 669 70 41


GODZINY OTWARCIA:

pon – pt
08:00 – 16:00


LOKALIZACJA:

ITL Gdynia
ul. Św. Wojciecha 10 A / 25
81-347 Gdynia

BLOG

Instagram